Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gmina Stawiguda oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie zapraszają na XII Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego WARMIA POWER 2023, który odbędzie się 18 listopada o godz. 15:00  w hali sportowej w Stawigudzie na ul. Leśnej 1.

Konkurs skierowany jest do grup/zespołów tanecznych i solistów z naszego województwa i nie tylko, stowarzyszonych jak i niestowarzyszonych.

Od kilku lat zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w Wojewódzkim Turnieju Tańca Towarzyskiego „WARMIA POWER”. Impreza odbywa się w hali sportowej szkoły w Stawigudzie. Jak nazwa wskazuje udział mogą brać zespoły i soliści. Uczestnicy rywalizują w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, od 12 do 15 lat i od 16 do 20 lat. Soliści walczą w stylach disco dance i hip- hop.

Na naszym turnieju nie ma żadnych nagród rzeczowych, rywalizacja jest tylko sportowa, a zwycięzcy otrzymują puchary i dyplomy pamiątkowe.

PLAKAT_WARMIA_POWER_2023_zapowiedź.jpg

karta_uczestnictwa_solowki_2023_r.doc