Na Dziki spacer zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) oraz każdego kto ma ochotę dołączyć do rodzinnych wypraw leśnych.

Inspiracją do leśnej wędrówki będzie Jesień, która zdążyła na dobre zagościć w naszych lasach. To czas wielu barw, szurania wśród liści, zbierania ciekawych okazów. Tym razem powędrujemy do niezwykłego miejsca, leśnego wodospadu przy starym młynie. Po drodze poznamy wybrane gatunki drzew, poszukamy oznak jesieni, poznamy jesienne zwyczaje zwierząt. Postaramy się również wyciszyć nasze zmysły wśród szumiących drzew.

Dystans wędrówki łącznie z powrotem ok 2, 5 km.

received1375310589688631

Spotkanie poprowadzi Kamila Radzimińska-Arczak: współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice, edukatorka i miłośniczka przyrody. Ukończyła Edukację Leśno-Przyrodniczą na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Kurs Edukacji i Animacji Przyrodniczej. Kreatywna pedagożka na co dzień, las to jej drugi dom.

Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

INFORMACJE OGÓLNE:

- 14.10.2023 r. (Sobota)

- godz. 13:30- 16:30

- Zielonowo

- prowadząca: Kamila Radzimińska-Arczak

- Uczestnictwo bezpłatne

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:

* Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)

- aby zapisać się na wycieczkę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony:

• WAŻNE: W formularzu zgłaszamy jedynie dzieci, natomiast informacje o rodzicach/ opiekunach podajemy w rubryce „Informacje dodatkowe” podając również wiek dziecka/dzieci.

* Dokładne miejsce spotkania podamy osobom, które się zarejestrują.

Koordynatorka RekreAKCJI: Ewelina Bladosz