Serdecznie zapraszamy na ostatni plener fotograficzny realizowany w ramach przygotowań do XV edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty. Plener odbędzie się w piątek 08.09.2023 r. od godz. 17:30. Tym razem chcemy zabrać Was do Parku Miniatur Henryka Drajera w Stawigudzie oraz do malowniczego Wymoju aby zająć się fotografią nocną.

Warminskie_klimaty_2023_XV_edycja_PLENER_3_miniatury_oraz_nocny_baner_dlugi_2.jpg

Organizatorami Fotokonkursu Warmińskie Klimaty jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz), Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska) oraz Przemysław Burzyński. Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

INFORMACJE OGÓLNE:
- Plener poprowadzi Przemysław Burzyński
- Spotykamy się o godz. 17:30 w Parku Miniatur Henryka Drajera. (Osoby, które się zapiszą otrzymają w mailu zwrotnym informacje o dokładnym miejscu spotkania).
- Należy zabrać własny sprzęt fotograficzny (aparaty, statywy, czołówki itp.) oraz dostosowaną do pogody odzież.
- W pierwszej części spotkania skupimy się głównie na zabawie z perspektywą. W Parku Miniatur znajduje się wiele zabytków z Olsztyna i okolic. Prosimy zabrać własne akcesoria np. różnego rodzaju figurki (superbohaterów, lego), lalki itp. aby stworzyć ciekawą fotograficzną historię.
W Parku Miniatur znajdują się również ptaki ozdobne m.in. pawie, które mogą stać się ciekawym obiektem fotograficznym.
W drugiej części pleneru przeniesiemy się na plażę do miejscowości Wymój, gdzie będziemy starali się sfotografować zachód słońca oraz gwieździste (mamy nadzieję) niebo. W tym zadaniu przydadzą się czołówki, lampki na baterie itp. do ćwiczeń z fotografii nocnej. Niezbędny będzie w tym wypadku statyw.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
- ilość miejsc jest ograniczona
- decyduje kolejność zgłoszeń

*UCZESTNICTWO JEST BEZPŁATNE