Artykuły
Kategorie

Gra terenowa dla rowerzystów i piechurów/biegaczy po legendarnych i wciąż mało znanych "Lasach Łańskich". Trasy poprowadzą po okolicach wsi Ruś, Gągławki, jez. Kielarskiego, jez. Ustrych i jez. Jełguń.

 

 

Wydarzenie jest realizowane w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

 

Gra ma formę podchodów, w których szukamy kilkunastu punktów kontrolnych i wykonujemy tam różne zadania. Na trasie pomaga nam specjalnie przygotowana mapa terenu, karta startowa oraz podpowiedzi pozostawione w kluczowych miejscach. Poza rowerzystami do udziału zapraszamy też biegaczy, miłośników Nordic Walking i piechurów, ponieważ w tej zabawie nie ma bezpośredniej rywalizacji- nie ma podium i pomiaru czasu, a nagrody na mecie są jednakowe dla wszystkich. Wystarczy pokonać trasę, zaliczyć komplet punktów kontrolnych i zmieścić się w limicie czasu (powrót na metę do godz. 14:30).

 

Do wyboru są 2 warianty trasy: RELAKS (ok. 15 km) i SPORT (ok. 25 km). Startować można jako DRUŻYNA (2-5 osób) lub SOLO. Na mecie będą czekać upominki oraz swojski, sezonowy bufet. Na zakończenie losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników (vouchery, akcesoria rowerowe, sprzęt sportowy, mapy).

 

Bramka startowa otwarta w godz. 10:30-11:30 (start "rozproszony" zamiast startu wspólnego).ZAPISY: 

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział tylko dla zapisanych osób! W zgłoszeniu prosimy przesłać:

1. imię i nazwisko każdej zgłaszanej osoby;

2. liczba dzieci do lat 16;

3. udział drużynowy lub solo;

4. nazwa drużyny lub solo (nawiązująca do lasu, rzeki, jeziora);

5. wybrany wariant trasy;

6. sposób pokonywania trasy (rower, marsz, bieg, kijki).

 

Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zapisów upływa w czwartek 06 lipca o godz. 18:00. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej i uruchomienia listy rezerwowej.

 

Udział BEZPŁATNY!

 

Koordynatorka RekreAKCJI: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

 

Orientuj_sie_Rowerowe_podchody_08.07.2023_plakat_na_strone_GOK.jpg

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM