Artykuły
Kategorie
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na STAWIGUDZKI SZAFING, czyli wakacyjne wietrzenie szaf: sprzedaż/ wymianę ubrań i dodatków, który odbędzie się 7 lipca 2023 br. (piątek) w godz. 17.30-20.00 w sali widowiskowej GOK przy ul. Leśnej 2 w Stawigudzie.

UWAGA! Wystawcy, którzy potrzebują stołu wpłacają 20 zł wpisowego, osoby które przyjadą z własnym wieszakiem i kupujący wstęp wolny!
Obowiązują zgłoszenie na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydarzenie realizowane jest w ramach cyklu Kobiecy Świat ?

Masz pytanie wyślij e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., skrzynkę sprawdzam codziennie rano ?
Do zobaczenia!
koordynator działania – Lidia Milik
 
Regulamin czyli o co chodzi?
1. Zgłaszasz, że chcesz przyjść z garderobą do odsprzedania. Wyceniasz, przynosisz, proponujesz i jeśli coś się komuś spodoba odsprzedajesz, uwalniając przestrzeń w swojej szafie, pozyskując złotówki na inne przyjemności.
ZGŁOSZENIA dla wystawców e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do 30 czerwca br.
2. Co odsprzedajemy:
- ubrania, dodatki, biżuterię, drobne akcesoria i dekoracje.
3. Dla kupujących udostępnione będą dwie garderoby z lustrami.
 
Serdecznie zapraszamy!
Zespół GOK i koordynantor działania Lidia Milik
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM