Jedziemy poznać cały Gościniec Niborski!

II edycja "Gościńca dla wytrwałych" jest organizowana w ramach RekreAKCJI przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gminę Stawiguda.

RekreAKCJA_2023_banery_gosciniec_dla_wytrwalych_dlugi.jpg

W niedzielę 18 czerwca planujemy wykręcić blisko 100 km po całym Gościńcu Niborskim (z Bartąga do Napiwody), a w powrotną drogę wybierzemy się Warmińską Łynostradą (od źródeł rzeki Łyny do Bartąga).

Start o 9:00 pod piekarnią w Bartągu (w pobliżu kościoła). Trasa powiedzie przez okolice Rusi, jez. Dłużek, Kurki, okolice Brzeźna Łyńskiego do Napiwody. W drodze powrotnej odwiedzimy rezerwat przyrody "Źródła rzeki Łyny" i skorzystamy z oznakowanego szlaku rowerowego Warmińska Łynostrada. Planowany powrót ok. godz. 16:30 (tempo rekreacyjne z postojami). Bezpośredni kontakt z Prowadzącym: 507 617 656.

Na półmetku będzie bezpłatna kawka (bierzcie ze sobą II śniadanie!) i losowanie książki ściśle związanej z tematyką wycieczki. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe szprychówki.

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA!

Należy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię, nazwisko oraz nr kontaktowy.

Na zgłoszenia czekamy do 15.06.2023 r. do godz. 13:00.

UDZIAŁ BEZPŁATNY.