Termin wyjazdu: 20.06.2023 r. (wtorek)

CELEM WYCIECZKI JEST ZAPOZNANIE SIĘ Z MIEJSCOWOŚCIAMI GMINY STAWIGUDA, POZNANIE ICH HISTORII ORAZ BOGACTWA NATURALNEGO ?

Gminę zwiedzamy z przewodniczką - Urszulą Bełzą

Wycieczka organizowana jest w ramach „Zadania ,,Stawiguda Warmii Cuda" które jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Stawiguda"
Podczas II wycieczki odwiedzamy: Tomaszkowo, Dorotowo, Majdy i Kręsk

WSTĘP WOLNY! Obowiązują zapisy pod numerem telefonu:
509-757-294

Liczba miejsc w autokarze jest ograniczona. W wycieczce można również uczestniczyć, dołączając do grupy wycieczkowej w poszczególnych miejscowościach.
Przystanki:
Stawiguda (Szkoła Podstawowa): 8:30
Ruś 8:45
Bartąg 8:50
Tomaszkowo (przystanek) 9:00 - ROZPOCZĘCIE WYCIECZKI
Przejazd do Dorotowa - zwiedzanie
Przejazd do Majd - zwiedzanie
Przejazd do Kręska

Powrót z uwzględnieniem przystanków: Tomaszkowo, Bartąg, Ruś Dorotowo, Stawiguda.

Podczas wycieczki realizowany będzie fotoreportaż na stronę www oraz media społecznościowe.

Uczestników zachęcamy do fotografowania piękna gminy Stawiguda, gdyż we wrześniu ogłoszony zostanie konkurs fotograficzny ,,Stawiguda Warmii Cuda"

Zdjęcie wydarzenia - Justyna Dąbrowska - Pachałko

Serdecznie Zapraszamy