Artykuły
Kategorie
Na Dziki spacer zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) oraz każdego kto ma ochotę dołączyć do rodzinnych wypraw leśnych.
 
  RekreAKCJA_2023_banery_DZIKI_SPACER_2_dlugi.jpg
 
WAŻNE-> Drugi dziki spacer będzie miał taki sam program jak pierwszy.
 
Tematem przewodnim spotkania będą ptaki i ogień
 
Przyjrzymy się bliżej przyrodzie w EkoParku w Majdach, która zachwyci nas nieoczywistymi ciekawostkami przyrodniczymi. Uzbrojeni w lornetki i lunetę poznamy skrzydlatych mieszkańców parku oraz jeziora Wulpińskiego. Zastanowimy się dlaczego ptaki śpiewają, w jaki sposób się komunikują i co im aktualnie zaprząta głowę? Zapewne uda nam się rozpoznać kilka wybranych gatunków.
 
W drugiej części dzikiego spotkania będziemy mieli warsztaty ogniowe, a potem przy wspólnie stworzonym ognisku zjemy podpłomyki i przygotujemy wiosenny napar.
 
 
Spotkanie poprowadzi Kamila Radzimińska-Arczak: współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice, edukatorka i miłośniczka przyrody. Ukończyła Edukację Leśno-Przyrodniczą na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Kurs Edukacji i Animacji Przyrodniczej. Kreatywna pedagożka na co dzień, las to jej drugi dom.
 
 
Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.
 
 
INFORMACJE OGÓLNE:
- 04.06.2023 r. (Niedziela)
- godz. 10:30- 13:30
- Majdy-> EkoPark
- prowadząca: Kamila Radzimińska-Arczak
- Uczestnictwo bezpłatne
 
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
* Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)
- aby zapisać się na wycieczkę należy wypełnić wysłać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w mailu należy podać:
-> imię i nazwisko dziecka
-> wiek dziecka
-> informacje o rodzicach/opiekunach (imiona i nazwiska)
 
 
Koordynatorka RekreAKCJI: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM