Artykuły
Kategorie
15-16 kwietnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie odbył sie weekendowy kurs samoobrony dla kobiet WenDo. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia. 
Dziękujemy trenerkom WenDO Lucyna Grochowalska i Lidka Makowska za Weekendowy kurs samoobrony WenDo Droga Kobiet ♥️ To była fantastyczna przygoda ? Dziękujęmy każdej uczestniczce za jej obecność i do zobaczenia ? Wiecie już jak piękny jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ?? Ciężko będzie opisać to co się wydarzyło... Chyba zostanie to w sercach uczestniczek, a ja mam nadzieję, że nigdy nie będziemy musiały stosować tego, czego się nauczyłyśmy! W każdym razie takie spotkania powinny być codziennością, a wszystko co Nas wzmacnia w szerokim tego słowa znaczeniu ma niezwykle pozytywny wpływ na nasze życie!
DBAJCIE O SIEBIE!
 
Dziękuję Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie , dziękuję Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda za wspieranie bezpieczeństwa mieszkanek Gmina Stawiguda
 
Warsztaty zrealizowano w ramach projektu ,, Moc kobiecości, działaj w umysłu trzeźwości", dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie.
 
 
wendo13
wendo14
wendo11
wendo12
wendo10
wendo9
wendo8
wendo7
wendo6
wendo5
 
 
Koordynatorka Projektu
Lidia Milik
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM