Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda zapraszają pełnoletnie mieszkanki gminy Stawiguda do udziału w weekendowym Kursie Samoobrony WenDo Droga Kobiet zorganizowanym w ramach projektu ,,Moc kobiecość - działaj w umysłu trzeźwości" dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie, który odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia br. w godz. 10:00-16:00 w sali widowiskowej GOK Stawiguda, przy ul. Leśnej 2 w Stawigudzie.

Kryteria udziału: płeć żeńska, ukończone 18 lat, miejsce zamieszkania w gminie Stawiguda.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY i informacje do 7 kwietnia br. do wyczerpania miejsc pod numerem tel. 509-757-294 w godz. 9.00-15.00
PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY! Warsztaty organizowane są nieodpłatnie i zależy nam na 100% frekwencji!
Aby osiągnąć zamierzone cele kursu należy wziąć udział w 2 dniach warsztatów. Jeżeli nie jesteś pewna swojego udziału, nie blokuj szansy udziału innym kobietom!

O warsztatach: WenDo Droga Kobiet to warsztaty samoobrony i asertywności dla Kobiet.
TO DOŚWIADCZENIE CIĘ WZMOCNI!

- będziesz umiała określić własne granice i skutecznie zareagować na ich przekraczanie
- uwolnisz głos
- poczujesz własną siłę
- poznasz proste i skuteczne techniki samoobrony fizycznej
- doświadczysz wsparcia innych kobiet

Warsztat trwa 12 godzin, poprowadzą go trenerki Lucyna Grochowalska i Lidia Makowska.
15.04.2023 - 10.00-16.00
16.04.2023 - 10.00-16.00

Metody pracy:
Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, interaktywną, z nastawieniem na przekazywanie praktycznych umiejętności z zakresu samoobrony przed atakiem fizycznym (kopnięcia, ciosy, uwolnienia) oraz komunikacji i zachowań asertywnych.

Efekty warsztatu:

Po zakończeniu warsztatu uczestniczki maja poczucie własnej siły oraz przekonanie o prawie i realnych możliwościach obrony własnych granic zarówno w kontekście fizycznym (samoobrona) jaki psychicznym (asertywność). Wzrasta poczucie własnej wartości oraz sprawczości i wpływu na własne życie. Zdobyte na zajęciach umiejętności z zakresu komunikacji i asertywności pomagają lepiej funkcjonować w relacjach z innymi ludźmi.

wendo.jpg

Zapraszamy - zespół GOK