Artykuły
Kategorie

Zapraszamy mieszkańców gminy Stawiguda i okolic, do zgłaszania twórczości na Wystawę Amatorskiej Twórczości Artystycznej 2022.

 

Propozycję kierujemy do wszystkich, którzy nieprofesjonalnie tworzą wyroby artystyczne użytkowe i dekoracyjne w różnych technikach

(np. malarstwo, rzeźba, haft, tkactwo, garncarstwo, szydełkowanie, biżuteria, kartki, stroje, wycinanki, kowalstwo artystyczne, snycerstwo itp.). Tegoroczna wystawa odbędzie się w formie stacjonarnej w Stawigudzie, wernisaż jest przewidziany na 30 marca 2023.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie w celu organizacji dostarczenia prac (prace w dowolnej ilości dostarcza autor we własnym zakresie) oraz złożenie karty zgłoszenia. Pliki do pobrania tutaj:https://drive.google.com/drive/folders/1wHvSqPawtQjkInKmnwTQBD9bqrC13q-1?usp=share_link
na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 marca 2023 r. Koordynator: Bogusława Masłowiecka-Miotk.

Plakat_WATA_2023a.jpg

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM