Artykuły
Kategorie

KLUB PODRÓŻNIKA- Polska

KLUB PODRÓŻNIKA- Polska

Zapraszamy na drugie spotkanie podróżnicze z Przemysławem Burzyńskim pt. „Granicami Polski na dwóch kółkach. Przygodo trwaj!”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 21.11.2023 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie o godz. 17:30.

 

Organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA są: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz) oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska). Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

 

 

Przemysław Burzyński
Fotograf i podróżnik, mieszkaniec Stawigudy, od lat przemierza kraj i świat, dzieląc się chętnie swoimi wrażeniami i relacjami zdjęciowymi z wypraw. Związany z Fotokonkursem Warmińskie Klimaty, gdzie współorganizuje i prowadzi plenery fotograficzne.

Jednym z realizowanych projektów podróżniczych jest cykl wypraw „Granicami Polski”, na który składają się coroczne wypady rowerowe i wędrówki górskie granicami Polski. Do tej pory Przemkowi udało się przemierzyć większość wschodnich granic z Rosją, Białorusią i Ukrainą oraz nadmorskie odcinki wzdłuż Bałtyku. W wyprawach towarzyszy mu syn, Piotr Burzyński i szwagier, Maciej Maciejewski.

Pierwsza relacja z tych wypraw w Klubie Podróżnika miała miejsce w 2018 roku. Obecnie Przemek chciałby się podzielić wspomnieniami i zdjęciami z ciągu dalszego tej ciekawej wędrówki i przygody, tym razem wzdłuż granic, które w ostatnich czasach bezpowrotnie się zmieniły…

 

 

KLUB PODRÓŻNIKA/ IX edycja/ 2 spotkanie:

- 21.11.2023 r. (wtorek)

- godz. 17:30

- sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 2

- gość: Przemysław Burzyński

- tytuł spotkania: „Granicami Polski na dwóch kółkach. Przygodo trwaj!”


- WSTĘP WOLNY

 

____________

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

 

Koordynatorka: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
tel. 780 525 406/ e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KLUB_PODROZNIKA_IX_edycja_PLAKAT_2_spotkanie_Polska_na_strone_GOK.jpg

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia 21.11.2023 17:30
Data zakończenia wydarzenia 21.11.2023 19:00
Miejca Nieograniczona
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM