Dzisiaj jest Niedziela, 29 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 12 dni

Zapraszamy na PLENER FOTOGRAFICZNY

Rusza IX edycja FOTOKONKURSU "Warmińskie Klimaty 2017".

W związku z tym Stowarzyszenie „Tomaszkowo” wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na PLENER FOTOGRAFICZNY, pod hasłem „Wiosenna MAKRO-PRZYRODA czyli odkrywamy świat makrofotografii”.

Zapraszamy amatorów fotografii i miłośników warmińskich krajobrazów.

- Odwiedzimy ogród i pobliskie łąki w poszukiwaniu tego, co ledwie widoczne a jakże piękne w powiększeniu.

- Plener poprowadzi Przemysław Burzyński- fotograf amator związany z naszym regionem. Pasjonat fotografii krajobrazowej i podróżniczej.

- Wskazane zabranie wygodnego ubioru i obuwia oraz jeśli ktoś posiada akcesoriów do makro jak również statywu, blendy, soczewki, obiektywów itp.

- Spotykamy się niezależnie od pogody.

- Na plener zapraszamy wszystkich chętnych.

UCZESTNITWO BEZPŁATNE

O godz. 9:45 spotykamy się w Stawigudzie na placu Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Leśnej 2 i wspólnie (własnym transportem) jedziemy pod adres Różana 21. Chętni od razu mogą stawić się na godz. 10:00 pod ten adres. Tam rozpocznie się plener fotograficzny.

ZAPISY:
e-mail: rekreakcja@stawiguda.pl