GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Sobota, 31 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

Relacja z I zimowego pleneru fotograficznego w Wymoju 08.02.2020

Relacja z I zimowego pleneru fotograficznego w Wymoju 08.02.2020

Kolejna XII edycja Fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2020” przed nami. W ramach przygotowań do konkursu organizatorzy: Stowarzyszenie Tomaszkowo, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Przemysławem Burzyńskim przygotowujemy spotkania plenerowe.

W sobotę 08.02.2020 r. spotkaliśmy się w Wymoju z panem Janem Filipskim, który jako mieszkaniec oraz miłośnik fotografii przygotował kilku kilometrową trasę spaceru po wsi oraz po malowniczych pobliskich lasach.

 

Na spotkaniu towarzyszyła nam bardziej wiosenna niż zimowa aura. Jednak dla wprawnego oka przy odpowiednim skupieniu możliwe było dostrzeżenie elementów wskazujących na zimowe akcenty (szron czy zamarznięte kałuże).

Ogromnie się cieszymy, że zaproponowany spacer spotkał się z tak ciepłym odzewem, i że tak licznie przybyliście (ok. 30 osób), by razem z nami poznawać okolicę oraz integrować się w gronie miłośników fotografii.

Zgodnie z ustaleniami na spotkaniu prosimy o nadesłanie na adres mailowy fotokonkurs.warminskieklimaty@gmail.com po 2-3 fotografie z pleneru. Stworzymy w waszych zdjęć galerię, która pozwoli podejrzeć co się działo na plenerze jak również co zwróciło waszą uwagę.

 

Relacja: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Opublikowano: 2020-02-10 10:30:00

Powrót